Nowa kolekcja Gucci z Harrym Stylesem w roli głównej

Moda i styl
Nowa kolekcja Gucci z Harrym Stylesem w roli głównej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wokalista i twórca piosenek Harry Styles współpracuje z marką modową Gucci już od wielu lat. Dlatego wielokrotnie mieliśmy możliwość zobaczyć artystę na czerwonym dywanie w stylizacjach tego luksusowego domu mody. Piosenkarz jest znany z niestandardowego podejścia do mody, ponieważ przełamuje stereotypy i eksperymentuje z barwami.Harry Styles nieustannie zaskakuje odważnymi stylizacjami. Przykładowo widzieliśmy piosenkarza w barwnych dzwonach, wielkich swetrach i cekinowych kombinezonach. Artysta niewątpliwie nie boi się eksperymentować z modą i przekraczać jej granice. Dowodem na to może być okładka Vouge, na której pojawił się w długiej sukni. Niezaprzeczalnie ma on wpływ na obecne trendy i jego współpraca z Gucci jest na to doskonałym przykładem.

Gucci – moda i tradycja

Historia domu mody Gucci sięga 1938 roku Guccio Gucci założył pierwszy butik w Rzymie. Wcześniej zajmował się wyrobami skórzanymi, którymi handlował w rodzinnej Florencji. Tak właśnie zaczęła się potęga jednej z najbardziej znanych marek modowych świata. Połączenie zieleni z czerwienią, to charakterystyczne kolory Gucci, które towarzyszyły ich projektom przez długie lata. Mimo rodzinnych sporów dom mody zdołał zachować swoją świetność. Chociaż marka nie należy już do Guccich, ich dorobek artystyczny wciąż jest kultywowany przez projektantów i dyrektorów kreatywnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @gucci

HA HA HA  w wykonaniu Gucci

Kolekcja nazwana HA HA HA świetnie oddaje styl wokalisty, ponieważ wykracza poza podział mody damskiej i męskiej. Odważne kolory, niestandardowy krój i przyciągające oko wzory, to tylko niektóre z powodów, dla których warto zapoznać się z barwną kolekcją.

Moda, lata 70. i  Harry Styles

Projekt powstał przy współpracy Harry’ego Stylesa z dyrektorem kreatywnym Gucci Alessandro Michelem. Jest to efekt ich wieloletniej przyjaźni, oraz podzielanej miłości do mody. Inspiracją dla kolekcji były lata 70. Spodnie i dzwony, buty na platformach, szerokie kołnierze, kraciaste wzory i sztruks w połączeniu z przełamywaniem modowych stereotypów na miarę XXI wieku dają bardzo ciekawy efekt.

Zdjęcie główne: Katelyn Whitson/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Minerały i suplementy – jak dostarczać je organizmowi?
Minerały i suplementy – jak dostarczać je organizmowi?
Do utrzymania zdrowia i wzmocnienia odporności, w organizmie potrzebne jest określone stężenie wielu substancji. Witaminy oraz minerały to koniecznie do […]
Jakie są możliwości noclegu w obcym mieście?
Jakie są możliwości noclegu w obcym mieście?
Istnieje wiele różnych możliwości zakwaterowania, które można wybrać, w zależności od preferencji, budżetu i celu podróży.
Jak rozpoznać pierwsze objawy chorób sercowo-naczyniowych?
Jak rozpoznać pierwsze objawy chorób sercowo-naczyniowych?
Poznaj objawy, które mogą wskazywać na problemy z sercem i układem krwionośnym. Naucz się je rozpoznawać, aby odpowiednio zareagować i zadbać o swoje zdrowie.
Ostatnie wpisy